Złoto dla Natalii i Michała w Kickboxingu

W dniach 14.04-16.04.2023 roku w Nowej Soli odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w Formule Low Kick. W turnieju udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie.
W wyniku rywalizacji nasi zawodnicy zajęli:
1. miejsce i tytuł Mistrzyni Polski – Natalia Widawska, junior młodszy w kategorii wagowej – 56 kg.
1. miejsce i tytuł Mistrza Polski – Michał Śliwiński, junior starszy w kategorii wagowej – 81 kg.
Nasi zawodnicy wypadli rewelacyjnie, pokazując super kickboxing w formule z niskim kopnięciem na udo, ale przed wszystkim wykazali się sercem do walki do samego końca.
Natalia w walce finałowej jednogłośnie na punkty pokonała zawodniczkę z Kielc. Michał w walce finałowej pokonał jednogłośnie na punkty zawodnika z Kartuz, wcześniej w walce ćwierćfinałowej pokonał przed czasem w I rundzie także zawodnika z Kartuz, a w walce półfinałowej zawodnika z Piaseczna jednogłośnie na punkty – powiedział trener Aleksander Grabowski.
Bardzo się cieszymy, że nasi zawodnicy debiutując w konkurencji ringowej wywalczyli 2 złota i tytuły Mistrzowskie co jest mega wyczynem. Ciężko pracowaliśmy na ten sukces, ale było warto.
W całych mistrzostwach udział wzięło 402 zawodników ze 102 klubów dodał trener Mariusz Konwerski.

Post Author: admin