Sekcja łucznictwa z nagrodami w Szczawinie

10 grudnia, zawodnicy trenujący w sekcji łuczniczej Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego rozegranych w Szczawinie. Zawody zorganizowane zostały przez Uczniowski Klub Sportowy “Czerniawka” przy udziale Okręgowego Związku Łuczniczego w Łodzi. Z powiatu kutnowskiego wyjechało siedmioro zawodników kategorii dzieci i młodzik: Milena Łąpieś, Szymon Szadkowski, Natalia Ciesielska, Piotr Roliński, Łucja Mazur, Hubert Drabik, Adam Łąpieś. Kierownikiem ekipy był Pan Marek Drabik, trener sekcji łuczniczej, dotarli również rodzice dzielnie dopingujący swoje dzieci.
W kategorii młodzik – chłopcy II miejsce zajął Hubert Drabik, natomiast wśród dzieci – chłopcy najlepszy okazał się Percy Ancerowicz i to on stanął na najwyższym stopniu podium.
Pozostali zawodnicy i zawodniczki zajmowali miejsca w przedziale 4-6, w klasyfikacji klubowej dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie zajęły III miejsce. Wszyscy otrzymali upominki, natomiast zwycięzcy obdarowani zostali medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Post Author: admin