7 medali judoków

W sali Dzielnicowego Domu Kultury przy ul. Krzywoustego w Płocku rozegrano XX edycję Mikołajkowego Turnieju Judo Dzieci. Uczniowski Klub Sportowy ,,IPPON” MDK reprezentowało 13 zawodników w dwóch grupach wiekowych. Ogółem w zawodach udział wzięło ponad 200 judoków z 13 klubów. Kutnianie wywalczyli 10 medali, w tym aż 7 złotych. Czwarte z rzędu turniejowe zwycięstwo (po Sochaczewie, Skierniewicach i Łodzi), wywalczyła Iga Kołaczyńska, potwierdzając dobrą formę w końcówce sezonu. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się też inni – Dawid Ziółkowski, Franek Pawłowski czy Antek Jaros. Szczegółowe wyniki naszych zawodników przedstawiają się następująco: