PROTOKÓŁ
Z ROZSTRZYGNIĘCIA XXII EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
„Świat w Kolorach”
pn ”Różne oblicza jesieni.”
przeprowadzonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie
pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Kutnowskiego.
Jury w składzie:
Agnieszka Dąbrowska-Walczak – instruktor plastyki w KDK w Kutnie – przewodnicząca
Anna Dębska – plastyk, kierownik świetlicy w SP nr 1 w Kutnie – członek
Lilia Marciniak – nauczyciel plastyki MDK w Kutnie – członek
Anna Góra – prezes klubu ORIGAMI przy MDK w Kutnie – członek
Po zapoznaniu się z pracami konkursowymi Jury stwierdza co następuje:
-
W konkursie wzięli udział uczniowie z 11 szkół :
– Szkoła podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie
– Szkoła podstawowa nr 5 im. H. Sienkiewicza w Kutnie
– Szkoła Podstawowa nr 6 im. M. Skłodowskiej – Curie w Kutnie
– Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Kutnie
– Szkoła podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
– Szkoła podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach
– Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Gołębiewku
– Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych
– Szkoła Podstawowa w Witoni
– Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie
– Szkoła Podstawowa w Byszewie
-
Zgłoszono łącznie 104 prace:
w kategorii I ( klasy 4-5 ) zgłoszono 60 prac,
w kategorii II ( klasy 6-8 ) zgłoszono 31 prac,
w kategorii III ( klasy 3 gimnazjum ) zgłoszono 13 prac.,
zdyskwalifikowanych zostało 5 prac ze względu na niezgodność z regulaminem Konkursu.
-
Po wnikliwej ocenie Jury postanowiło przyznać:
Kategoria I – szkoły podstawowe kl. 4-5
-
-
Gabriela Wojtczak SP nr 7 w Kutnie – I miejsce
-
Amelia Grabska SP nr 9 w Kutnie – II miejsc
-
Julia Jóźwiak ( indywidualnie) – III miejsce
-
wyróżnienia:
-
Malwina Błaszczyk (indywidualnie)
-
Dominika Borys SP nr 6 w Kutnie
-
Patrycja Janiak SP nr 6 w Kutnie
-
Lena Sawicka SP w Gołębiewku
-
Iga Kołaczyńska SP nr 6 w Kutnie
-
Lena Zawisza SP w Strzelcach
-
Amelia Gągolewska SP nr 9 w Kutnie
-
Kategoria II – szkoły podstawowe kl. 6-8
-
-
Oliwia Stefaniak SP nr 1 – I miejsce
-
Anna Bagrowska SP nr 5 – II miejsce
-
Alicja Jaciubek SP w Gołębiewku – III miejsce
wyróżnienia:
-
Justyna Kucharska SP nr 1 w Kutnie
-
Anna Musiał SP w Witoni
-
Zuzanna Jaciubek SP w Gołębiewku
-
Kategoria III – uczniowie gimnazjum
-
-
Karolina Michalska gimn. przy SP w Strzelcach – I miejsce
-
Nina Paszczyk gimn. przy SP nr 7 – II miejsce
-
Klaudia Gawrysiak gimn. przy SP nr 7 – III miejsce
wyróżnienia:
-
Weronika Kubiak gimn. przy SP nr 7
-
Weronika Maciejewska gimn. przy SP w Witoni
-
Daria Zawisza gimn. przy SP w Strzelcach
-
Oliwia Szadkowska gimn. przy SP w Strzelcach
-
Zuzanna Szwajewska gimn. przy SP w Krzyżanowie
-
-
Za szczególne osiągnięcia uczniów dyplomami wyróżniono opiekunów:
-
p. Ewę Andryszczak Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
-
p. Elwirę Olkiewicz – Bujko – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Strzelcach
-
p. Violettę Olesińską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Witoni
-
p. Annę Dziubę – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 7 w Kutnie
-
p. Annę Miszewską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie
-
p. Monikę Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Gołębiewku
-
p. Julitę Szczygielską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie