Kutno, dnia 4 kwietnia 2018 r.
PROTOKÓŁ
Z ROZSTRZYGNIĘCIA XXI EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
„Świat w kolorach”
pn ”Wszystkie kolory wiosny.”
przeprowadzonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie
pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Kutnowskiego.
Jury w składzie:
Agnieszka Dąbrowska-Walczak – instruktor plastyki w KDK w Kutnie – przewodnicząca
Dorota Modlińska – plastyk, pracownik Muzeum Regionalnego w Kutnie – członek
Lilia Marciniak – nauczyciel plastyki w MDK w Kutnie – członek
Anna Góra – prezes klubu ORIGAMI przy MDK w Kutnie
Po zapoznaniu się z pracami konkursowymi Jury stwierdza co następuje:
-
W konkursie wzięli udział uczniowie z 14 szkół. Zgłoszono łącznie 102 prace.
-
Po wnikliwej ocenie Jury postanowiło przyznać:
Kategoria I – szkoły podstawowe kl. 4-5
-
-
Martyna Krupa – Szkoła Podstawowa w Witoni – I miejsce
-
Ola Chlebna – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie – II miejsce
-
Konrad Matusiak – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie – II miejsce
-
Maria Grzebielucha – Szkoła podstawowa nr 2 w Kutnie – III miejsce
Wyróżnienia:
-
Paulina Brzozowska – Szkoła Podstawowa w Witoni
-
Oskar Oswald – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie
-
Piotr Jaciubek – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
-
Kategoria II – szkoły podstawowe kl. 6-7
-
-
Oliwia Stefaniak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – I miejsce
-
Oliwia Mroczkowska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kutnie – I miejsce
-
Katarzyna Modrzyńska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie – II miejsce
-
Kacper Konopiński – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie – II miejsce
-
Justyna Truszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie – III miejsce
Wyróżnienia:
-
Zuzanna Jaciubek – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku
-
Magdalena Parzęcka – Szkoła Podstawowa w Oporowie
-
Ola Górkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
-
Kategoria III – uczniowie gimnazjum
-
-
Zuzanna Jagodzińska – Gimn. przy SP nr 2 – I miejsce
-
Michał Kwiatkowski – Gimn. przy SP nr 5 – II miejsce
-
Julia Szymańska – Gimn. przy Szkole Podstawowej im. A.Mickiewicza w Żychlinie – III miejsce
-
Irmina Urbańska – Gim. przy Szkole Podstawowej im. A.Mickiewicza w Żychlinie – III miejsce
Wyróżnienia:
-
Kinga Michalak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie
-
Iga Woźniak – Gimn. przy Skole Podstawowej nr 5 w Kutnie
-
Mikołaj Szymczak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kutnie
-
Aleksandra Konarzewska – Gimn. przy SP nr 5 w Kutnie
-
-
Za szczególne osiągnięcia uczniów dyplomami wyróżniono opiekunów:
p. Annę Dębską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
p. Agnieszkę Wawrzyniak – nauczycielkę gimnazjum w Żychlinie
p. Monikę Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Gołębiewku
p.Ewa Andryszczak-Pawłoska -nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie
p. Renatę Mieszkowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 4 i nr 5 w Kutnie
p. Violettę Olesińską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Witoni
p. Annę Dziubę – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 7 w Kutnie
p. Monikę Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Gołębiewku
p. Agnieszkę Maćkowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie
p. Magdalenę Petelewicz – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Oporowie
p. Annę Miszewską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie
p. Agnieszkę Klepczarek – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie
Podpisy jury: