Sekcja ukulele i nauki gry na gitarze prezentuje

Sekcja muzyczna – gry na ukulele i gitarze, cały czas bardzo intensywnie pracuje. Poznajemy i odkrywamy piękno brzmienia instrumentów. Usprawniamy technikę i stawiamy pierwsze kroki we wspólnym muzykowaniu. To świetna zabawa, która dostarcza nam wiele radości i uśmiechów. Zachęcamy do udziału w zajęciach w kolejnym roku szkolnym.

UWAGA – KONKURS!

UWAGA: w związku z dużym zainteresowaniem KONKURSEM NA NAJLEPSZY KOMIKS PN. „ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI” organizatorzy informują, że przedłużają termin oddawania prac do 30 kwietnia 2021 r.

Olek w ścisłym finale The Voice Kid!

Olek wykonał wielki hit Sama Smitha “Writing’s on the wall”! – Ten występ wymaga powagi w odbiorze. Nie ma już infantylnych sytuacji. Jesteś ty i nasze zęby na podłodze – podsumował występ Olka Tomson. Do dalszej części finału Dawid zabrał ze sobą Aleksandra!

The Voice Kids cd.

Kochani i Drodzy, którzy trzymacie kciuki za Aleksander Klembalski tak samo mocno jak my! Pierwsza część Wielkiego Finału The Voice Kids TVP już 10 kwietnia (sobota), o godz. 20:00 w TVP2. Zapisujemy w kalendarzach i w sobotę wysyłamy moc dobrej energii w stronę Olka!