WYBORY 2021/2022

Informujemy, że w Młodzieżowym Domu Kultury w dniach 04.11.2021 do 10.11.2021 odbywają się wybory Rzecznika Praw Wychowanków oraz Opiekuna Samorządu Wychowanków.

 

Wybory będą przeprowadzać nauczyciele prowadzący na zajęciach w poszczególnych sekcjach.

W przypadku braku możliwości zagłosowania na zajęciach, otwartym dniem wyborczym będzie 10.11.2021r. (środa) , w godzinach 10.00-15.30, zagłosować będzie można w budynku

Młodzieżowego Domu Kultury

Poniżej zamieszczamy, krótką charakterystykę kandydatek:

 

Na Rzeczniczkę Praw Wychowanków kandydują:

 

Pani Ola Kołodziejek – prowadzi sekcję literacką, gdzie na wszystkie możliwe sposoby próbuje zarażać młodych ludzi pasją do literatury. „Po godzinach” pisze wiersze i opowiadania, a zawodowo dialogi dubbingowe do bajek dla dzieci. Nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania choćby jednej strony książki i napisania choćby jednego wersu wiersza. Myślą przewodnią pani Oli jest: „nie ma takiego problemu, czy konfliktu, którego nie można rozwiązać pokojowo… :)”

 

Pani Agnieszka Sroka-Świstak jest nauczycielem muzyki oraz innych przedmiotów artystycznych, w tym logorytmiki. Prowadzi sekcje gry na instrumentach. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas grając w gry komputerowe oraz wybrać się w podróż po urokliwych miejscach naszego kraju. „Moją rolą jest dbanie o przestrzeganie praw wychowanków na terenie naszego MDKu. Ważne będzie dla mnie upowszechnienie praw oraz pełnienie roli mediatora.”

 

Na Opiekunkę Samorządu Wychowanków kandydują:

 

Pani Anna Chłopicka –  prowadzi różne sekcje o tematyce artystycznej. Przez ostatnie dwa lata pełniła rolę Opiekuna Samorządu Wychowanków w MDKu. Interesuje się architekturą, zdrowym stylem życia, a wolne chwile poświęca na czytanie książek. „Jako Opiekun Samorządu Wychowanków będę wspierać uczniów w działaniach na rzecz naszej placówki, pomagać w sytuacjach trudnych i zachęcać do samodzielnego tworzenia pomysłów (…) ”

 

Pani Joanna Śmiałkowska – prowadzi zajęcia taneczne. Pani Asia stara się przekazać na zajęciach swoją pasję i miłość do sceny, muzyki poprzez ćwiczenia i zabawę. W wolnym czasie uprawia sport, bardzo lubi zwierzęta, zwłaszcza koty. Jej zdaniem Opiekun Samorządu Wychowanków powinien być jak wyszukiwarka GOOGLE, znać odpowiedź na każde nurtujące wychowanków pytanie. „Wierzę, że będę dobrym opiekunem, zadbam o Was, o wasze prawa, dobre humory. Będę starała się rozwiązać każdy problem i zrobić wszystko, aby spędzony czas w MDKu był ciekawy na zajęciach i innych wydarzeniach organizowanych przez placówkę.”