Nowi uczestnicy zajęć

Szanowni Rodzice

poniżej podajemy nazwy sekcji w których będzie można zapisać nowego uczestnika czyli dziecko, które do tej pory nie uczestniczyło w zajęciach MDK.
W tabeli znajdują się do pobrania druki wniosku o przyjęcie nowego uczestnika na zajęcia MDK w Kutnie
Wypełnione i podpisane deklaracje/wnioski należy zeskanować i przesyłać na mail: 
rekrutacja@mdkkutno.pl
lub
zostawiać w skrzynce na korespondencję (budynek MDK w Kutnie, ul. Staszica 8) osobiście.

W przypadku zapytań, wątpliwości proszę kontaktować się drogą mailową z nauczycielem odpowiedzialnym za rekrutację do sekcji.

SEKCJA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NABÓR
DRUKI DO POBRANIA
WNIOSEK O PRZYJĘCIE
 Akademia Dziecięca „eMDeKuś”

 Elżbieta Czaja
e.czaja@mdkkutno.pl

 Renata Florczak
r.florczak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Artystyczna Akademia Dziecięca „eMDeKuś”
 Akademia Ruchu – zajęcia ruchowe przy muzyce

 Anna Chłopicka (Dziuba)

 a.dziuba@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Akademia ruchu- zajęcia ruchowe przy muzyce
 Sekcja plastyczno-techniczna „Sztukateria”

 Anna Chłopicka (Dziuba)

 a.dziuba@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja plastyczno- techniczna „Sztukateria”
 Sekcja „Młodziaki” – zajęcia muzyczne

Anna Chłopicka (Dziuba)

a.dziuba@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja „Młodziaki”- zajęcia muzyczne
 Sekcja kickboxingu

Aleksander Grabowski

a.grabowski@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja kickboxingu
 Sekcja „Młodziaki” – zajęcia sportowe z  elementami   kickboxingu

Mariusz Konwerski

m.konwerski@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja „Młodziaki”- zajęcia sportowe z el. Kickboxingu
 Sekcja wokalna

Katarzyna Karolak-Rojewska

k.rojewska@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja wokalna
 Sekcja – Taniec i Piosenka „Różyczka”

Katarzyna Karolak-Rojewska

k.rojewska@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Zespół Piosenka i Taniec- Różyczka- zaj. wokalne i taneczne
 Sekcja judo

Maciej Kisieliński

m.kisielinski@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja judo
 Sekcja miłośników literatury i języka ojczystego

Aleksandra Kołodziejek

a.kolodziejek@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja miłośników literatury i języka ojczystego
 Sekcja plastyczna

Lilia Marciniak

l.marciniak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja plastyczna
 Sekcja malarska „Galeria”

Lilia Marciniak

l.marciniak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja malarska „GALERIA”
Sekcja Młodziaki – zajęcia plastyczne

Lilia Marciniak

l.marciniak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja „Młodziaki”- zajęcia plastyczne
 Sekcja teatralna / Teatr Młodego Aktora

Justyna Ozdowska

j.ozdowska@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja teatralna- Teatr Młodego Aktora
 Zespoły instrumentalne – instrumenty klawiszowe

Justyna Ozdowska

j.ozdowska@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Zespoły instrumentalne- instrumenty klawiszowe
 Sekcja modelarska „Młody Technik”

Paweł Potocki

p.potocki@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja modelarska „Młody technik”
 Sekcja informatyczno-multimedialna

Sławomir Pijanowski

s.pijanowski@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja informatyczno-multimedialna
 Sekcja szachowa

Jacek Gałka

j.galka@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja szachowa
 Sekcja „Młodziaki” – zajęcia szachowe

Jacek Gałka

j.galka@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja „Młodziaki”- zajęcia szachowe
 Sekcja łucznictwa sportowego

Marek Drabik

m.drabik@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Sekcja łucznictwa sportowego
 Zespoły muzyczne – Instrumenty perkusyjne

Agnieszka Sroka – Świstak

a.sroka-swistak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Zespoły instrumentalne- instrumenty perkusyjne
 Zespoły muzyczne – gitara

Agnieszka Sroka – Świstak

a.sroka-swistak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Zespoły instrumentalne-gitara
 Zespoły muzyczne – ukulele

Agnieszka Sroka – Świstak

a.sroka-swistak@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Zespoły instrumentalne- ukulele
 Zajęcia taneczne

Joanna Śmiałkowska

j.smialkowska@mdkkutno.pl

wniosek o przyjęcie 2021-2022 2.0 Zajęcia taneczne